Na český trh vstupuje nápoj odbourávající alkohol v krvi

front.post
front.public: 09. 08. 2016
i-xDCpfSs-3200x1800
Tento rok v létě expandoval i na český trh  celosvětově známý nápoj Alcohol Killer®, který výrazně urychluje odbourávání alkoholu z krve i dechu.

Tento 100%  funkční nápoj vyvinula jako první na světě společnost SPACElab a v současné době jej můžeme najít na všech kontinentech světa, včetně tak náročných trhů jakými jsou USA, Japonsko či Austrálie. V České republice se stala výhradním distributorem nápoje Alcohol Killer® společnost Killer Drinks, s.r.o. a momentálně je k dostání na eshopu firmy killerdrinks.cz a na vybraných společenských akcích. Cena produktu je v porovnání s trhem nealkoholických nápojů ať už funkčních či energetických drinků velmi přijatelná. V rámci zavádějícího promopacku seženete balíček 3 nápojů Alcohol Killer® za cenu 165,-- na webu http://www.killerdrinks.cz .

 

 

Nápoj Alcohol Killer® vznikl na základě vědeckých studií a jeho cílem je, jak vyplývá i z názvu, boj proti negativním účinkům alkoholu. Kromě 100% funkčnosti je založený i na vysoce přírodní bázi a jeho hlavní ingrediencí jsou bylinky a alpská voda z Rakouska. Jedná se o jediný funkční drink, jehož účinky proti placebu potvrdila i nezávislá laboratoř Expertox (USA). A koneckonců snadno si to změříme i my sami s certifikovanými alkohol testry (například od společnosti Dräger).

Společnost SPACElab bude postupně na český trh expandovat i s dalšími funkčními nápoji z řady BG Killer®, které jsou zaměřeny na zdravý životní styl.

 

Důležité upozornění:

Mějte na paměti, že příznivé detoxikační účinky výrobku Alcohol Killer® a jeho užití po konzumaci alkoholu nejsou důvodem k řízení motorového vozidla po požití alkoholického nápoje. Řízení motorového vozidla či jízdního kola po požití alkoholu je zakázáno Zákonem č. 361/2000 Sb. o provozu na pozemních komunikacích. Řízení vozidla pod vlivem alkoholu je nezákonné, neetické a nebezpečné.

 

Foto: Libor Makrlík